Portfólio – Veronika Rauscher

Ja presne viem ako sa dá zarábať cez internet.

Ahojte, všetkých vás vítam na našom webe!

Volám sa Veronika Rauscher, pochádzam z Košíc, momentálne ale žijeme v Rakúsku a som mamička 2 malých detí. Rovnako ako moja rodina, aj spoločnosť BE. je pre mňa na prvom mieste. Vďaka tejto príležitosti sa nám zmenil život. Sprevádza ma znamenie Škorpión, o ktorom sa hovorí, že je najkomplikovanejšie zo zvieratníka. Charakterizuje ma ale jeho vášnivosť, energia a príťažlivosť, ktoré sú veľmi dôležité v tomto biznise. Milujem prírodu, horúci kúpeľ, dobré jedlo.

Vyštudovala som marketing na strednej škole a úspešne som sa dostala na vysokú školu, ktorú som ale nedokončila. Vôbec to však neľutujem, pretože by som sa nedostala tam, kde som teraz.

Naučila som sa ako sa dá zarábať cez internet

Úprimne som nikdy nerozmýšľala nad tým, čo presne chcem v živote robiť. Vedela som len, že chcem mať krásnu rodinu a po niekoľkých pracovných pomeroch aj to, že nechcem byť do konca života zamestnanec niekoho iného. Spoločnosť BE. sa mi dostala do cesty úplnou náhodou ale presne v tom čase, kedy som to najviac potrebovala. Bolo to v decembri 2020. Bola som očarená systémom a platformami tejto spoločnosti. V tomto biznise vidím veľkú budúcnosť, ktorá nám umožňuje zarábať peniaze jednoduchšie, odkiaľkoľvek na svete, a to dokonca hneď na viacerých frontoch. Preto som sa rozhodla šíriť túto víziu aj ďalej.

Vdačnosť za prácu z domu cez internet

Vďaka tomu, že spoločnosť ponúka vzdelanie a zarábanie, máme možnosť osloviť širokú škálu klientov, ale aj distribútorov. Školenia, ktoré každodenne dostávame, nám pomáhajú mať otvorenú myseľ a posúvať mindset na vyšší level. Ďakujem spoločnosti BE., že vytvorili systém, v ktorom si každý vie nájsť to svoje a aj napriek tomu sme ako rodina.

Vermi, že zarábať z domu nebolo nikdy jednoduchšie!

Ak máš chuť byť súčasťou niečoho veľkého tak ma neváhaj kontaktovať.

Ako sa dá zarábať cez internet
Ako sa dá zarábať cez internet

    Kontaktný formulár

    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme