Portfólio – Nikola Budinská

Ahojte návštevníci našej skvelej stránky!

Rada by som sa vám predstavila. Volám sa Nikola Budinská, mám 26 rokov a pochádzam z Handlovej. Som na materskej s mojim malým synčekom, ktorý nám prišiel do života v roku 2021 a kompletne nám zmenil s manželom život. Naše dni robí šťastnejšími.

Vždy som chcela zarábať online

Vyštudovala som strednú školu s maturitou, odbor technické lýceum so zameraním strojárstvo. Áno, je to nepochopiteľne, že ja som sa venovala niečomu takémuto. Verte či nie, v strojárskej firme som pracovala aj po škole, a to asi 6 rokov, až kým som nešla na materskú. Táto práca má nenapĺňala, pretože – asi ako všade -bol problém plat. Chýbala mi aj motivácia vydať zo seba maximum, pretože som v podstate pracovala na niekoho iného.
Keď mal synček pol roka, prešla som na prácu z domu. Cítila som, že musím zareagovať na inzerát, a že ide o možnosť, ktorá mi zmení život. Bez vetra sa ani lístok nepohne, no nie? A človek musí hlavne sám chcieť…

Pracujem z domu a plním si sny

…a jediné čo ľutujem je, že som sa nedostala do tohto biznisu skôr. Som v ňom od júla 2021 a poviem vám, že v živote som sa so žiadnou takou top prácou na doma nestretla. Môžem si vybudovať normálny a stabilný príjem, nie len privyrobenie. Nikde som sa nestretla s takou neustálou podporou tímu, ako v našej spoločnosti BE, a práve preto vieme tak rýchlo napredovať. V tíme máme edukátorov a lídrov, ktorí sú nám k dispozícii 24 hodín denne. V BE sa nenájde ani jeden negatívny človek, ktorý by vám pokazil náladu či deň – kolektív je jednoducho najviac. Sme pozitívni, vďační, motivujúci a hlavne všetci sa navzájom podporujeme.
Vďaka tejto príležitosti viem oveľa spokojnejšie žiť tento uponáhľaný život a nechcem patriť medzi mamičky, ktoré musia ísť kvôli financiám do prace hneď po materskej alebo nebodaj ešte skôr. Dá sa to aj inak – človek však musí chcieť! Teraz mám čas venovať sa svojmu synovi a byť mu neustále nablízku.

Tento biznis ma však zmenil aj po psychickej stránke. Ľudia, ktorí má poznali vedeli, že som bola hanblivá a svoje názory som nechávala utláčať, len aby som bola s každým za dobre. Dnes to je úplne inak a už nie som taká ako pred tým – som sebavedomá žena, ktorá vie, čo v živote chce dosiahnuť.

Ak vás môj príbeh zaujal a ak ste človek, ktorý si chce ísť taktiež za svojimi snami alebo ste mamička na materskej a neviete ako ďalej – ozvite sa mi a veľmi rada vám pomôžem. Teším sa na našu spoločnú spoluprácu!

Nezabúdajte, každý je strojcom svojho šťastia.

S pozdravom Nika

2.8/5 - (14 votes)
Mamička na materskej, ktorá zarába online

    Kontaktný formulár


    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme