Portfólio – Jarmila Salmová

Moje motto ktoré mi zmenilo život je: zarábaj z domu a splň si svoje sny.

Volám sa Jarmila Salmová, narodila som sa v Bratislave, mám 36 rokov a som znamenie Váhy.

Od októbra 2020 sa aktívne venujem networkmarketingu a rozvoju ľudí. Medzi moje koníčky patrí hlavne cestovanie, pomáhanie ľuďom a osobný rozvoj. Mám veľmi rada slovenskú a ázijskú kuchyňu a milujem sushi. Zbožňujem kvety a milujem smiech.

Top spoločnosť zameraná na prácu z domu

Pracujem pre spoločnosť BE., ktorá je na prvom mieste hodnotenia služieb zákazníkov, a ktorá expanduje do sveta raketovou rýchlosťou. Spoločnosť má najlepší kompenzačný plán na svete, vďaka ktorému si môžeme budovať neuveriteľné príjmy, o akých sa nám ani len nesnívalo. Spoločnosť neustále pracuje na vývoji nových aplikácii a platforiem, vďaka ktorým sa môžeme vzdelávať a zároveň zarábať.

Moje vzdelanie

Úspešne som vyštudovala obchodnú akadémiu. Po ukončení štúdia som si uvedomila, že by som chcela cestovať po svete a nájsť si prácu, vďaka ktorej by som mohla byť finančne a časovo nezávislá.

Môj príbeh a cesta k práci z domu

Po skončení štúdia som pracoval a v rôznych firmách v oblasti administratívy. Postupne som si začala uvedomovať, že by som chcela mať vlastný business, vďaka ktorému by som mohla cestovať, kde by som mohla byť sama sebe pánom a byť finančne a časovo nezávislá. Skúšala som rôzne oblasti podnikania, ako napríklad kozmetická poradkyňa, finančná poradkyňa, prevádzkovala som vlastný eshop s darčekovým tovarom, prevádzkovala som vlastný detský značkový second-hand. Doteraz prevádzkujem web s cestovaním dovolenkujlacno.sk, ktorý je pre mňa moje hobby, keďže milujem cestovanie a spoznávanie nových krajín a nových ľudí. Bolo super, že mi tieto moje podnikania veľa dali a veľa ma naučili, ale nebolo to ono, niečo mi tam stále chýbalo.

Zarábaj z domu aj ty a splň si svoje sny

Až v roku 2020 v októbri som dostala možnosť pridať sa do spoločnosti BE. a pochopiť to, že toto je presne ten business, na ktorý som toľko čakala, v ktorom som sa našla a vďaka ktorému môžem cestovať, pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek a plniť si sny. Raz, keď budem mať svoju vlastnú rodinu, chcem im dopriať všetko na svete, aby im nikdy nič nechýbalo, chcem im venovať svoj čas, a preto som nesmierne vďačná, že nám spoločnosť BE. toto všetko umožňuje. Som nesmierne vďačná za túto príležitosť, že tu môžem krásne zarábať a že môžem pracovať na svojom osobnostnom rozvoji, ktorý ma každým dňom posúva vpred. Čo sa mi veľmi páči na našom businesse je to, že spája ľudí a vytvárajú sa tu priateľské vzťahy, za ktoré som nesmierne vďačná. Toľko skvelých a cieľavedomých ľudí som spoznala vďaka tomuto businessu a naďalej spoznávam – je to úžasné a veľmi sa z toho teším, pretože sa navzájom podporujeme, pomáhame si a zároveň sa spoznávame. Sme jedná veľká rodina BEFAMILY.

Odporúčanie ako si prácou na doma splníte sny

Ak vám môžem dať jednu radu na záver – nenechávajte si vaše rozhodnutie napotom, pretože to potom už nikdy nemusí prísť a vy si budete neskôr búchať hlavu o stenu aká skvelá príležitosť sa vám ponúkla a nevyužili ste ju, za ten čas, čo ostatní ľudia v businesse už budeme žiť život o akom iní len snívajú!

Pevne verím, že vás môj príbeh zaujal a budem sa tešiť, keď sa k nám pridáte a spoločne budeme môcť rásť, pomáhať si a plniť si svoje ciele a sny!

4/5 - (9 votes)
Jarka Salmová vždy vravievala zarábaj z domua splň si sny

    Kontaktný formulár


    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme