Portfólio – Radka Jacková

Rada Vám ukážem, že rodina a zarábanie z domu idú dokopy

Ahoj!

Moje meno je Radka Jacková, mám 28 rokov a žijem v dedinke pri Bratislave. Vyštudovala som podnikanie a aj keď som si prešla už rôznymi prácami na Slovensku aj v zahraničí, vždy som si hovorila, že budem raz jedného dňa robiť to, čo som vyštudovala . Mala som viacero plánov, avšak vždy chýbal počiatočný kapitál, a tak som tento svoj sen len posúvala do budúcnosti. Jedného dňa som narazila na akadémiu BE. a so vstupom do nej som neváhala. Nízky počiatočný kapitál a tie možnosti, ktoré tu máme, ma hneď presvedčili a toto rozhodnutie neľutujem. Vzdelávať sa a vytvárať si príjem flexibilne a online je presne to, po čom som túžila – je to prostriedok ako si splniť sny.

Osobný rozvoj je základom finančnej slobody

Som na ceste osobnostného rozvoja. Táto spoločnosť ma naučila posúvať hranice svojej komfortnej zóny, byť odvážna a hrdá na to, čo robím. Zároveň ma naučila pokore a vďačnosti.

Milujem svoju rodinu a zvieratá, ktorým pomáham a chcem pomáhať ešte viac. Milujem cestovanie, módu, milujem život a chcem ho mať čo najlepší, plný zážitkov a šťastných chvíľ. Chcem si život užívať, prežiť ho s priateľmi, rodinou a prácou, ktorá ma baví, napĺňa a teší.

Som obyčajná žena, ktorá má svoje sny a ciele a rovnako mám aj starosti ako každý iný. Nie som o nič lepšia ako ty, len som spravila to správne rozhodnutie a dostala sa do spoločnosti ľudí, ktorí ma inšpirujú k tým najlepším výsledkom. Sme tu, aby sme si pomáhali rásť, sme tu jeden pre druhého. Sme ten najlepší tím a pomôžeme každému, kto sa rozhodne plniť si svoje sny s nami.

Zarábanie z domu a venovanie sa rodine

Možno sa pýtaš, čo je na tom online podnikaní také skvelé? Predstav si pracovať z domu, z pláže, alebo v čakárni u lekára. Využi svoj čas efektívne. Využi sociálne siete efektívne. Buď ten, za ktorým ľudia idú, nie ten, ktorý nasleduje. Staň sa pánom svojho času. Sprav si voľno keď ho potrebuješ, a makaj kedy chceš.

Práca z domu potrebuje vytrvalosť – stojí to za to

Áno začiatok bude ťažší, áno možno to bude bolieť, ale len pod tlakom sa rodia diamanty. Tak sa opýtaj sám seba čo od života chceš, kým chceš byť?

Ak chceš nasledovať svoje sny a užívať si svoje úspechy, neváhaj ma kontaktovať.

Stačí urobiť rozhodnutie a s ostanými krokmi ti pomôžem.

Teším sa na spoluprácu s tebou!

2.8/5 - (5 votes)
Rodina a zarábanie z domu idú dokopy

    Kontaktný formulár

    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme