Portfólio – Monika Havrillová

Ahojte!

Volám sa Monika Havrillová a mám 40 rokov. Narodila som sa síce v Trebišove, ale už 20 rokov žijem v Košiciach. Som mamička dvoch detí – 12-ročnej Emmy a 8-ročného Tobiasa.

Veľmi rada cestujem a športujem, milujem prírodu, turistiku a som otvorená novým výzvam.

Zarábanie z domu a moja cesta

Vyštudovala som obchod a podnikanie, ale k podnikaniu som sa nikdy nedostala, nakoľko ma vždy odrádzal veľký počiatočný kapitál. Stále som ale snívala o svojej vlastnej, malej kaviarničke.

Tak som sa vydala cestou zamestnania a zamestnala som sa vo verejnoprávnej inštitúcii. Myslela som si, že je správne dobre sa učiť, mať dobré zamestnanie a držať sa ho. Ale po 17 rokoch som si uvedomila, že pracujem stále len na platenie účtov a dokopy nemám nič. Pri deťoch som sa neustále pýtala samej seba: „Kedy sa budeme mať lepšie? Čo s našimi snami, ktoré máme? Kedy si ich splníme?“

Ďalšie 2 roky som aktívne hľadala nejakú zmenu. Mali sme rôzne obdobia – nemali sme peniaze, nemala som šťastie ani v láske, trápili ma aj vážne zdravotné problémy.

Online práca ako ušitá pre mňa

Dôležité je správne sa nastaviť a osobnostne sa vzdelávať. Nenadarmo sa vraví: „Čo dávaš, to aj dostávaš.“ Keď som začala pracovať na sebe, zlepšilo sa mi zdravie, pritiahla som si do života správneho muža a novú prácu. Konečne som tak mohla pracovať z domu.

O tomto biznise som sa dozvedela od mojej známej. Nemala som žiadne vedomosti, ale vďaka akadémii som sa naučila veľmi rýchlo zarábať z domu. Vďaka tejto práci na doma mám viacej času na rodinu, môžem pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek a nestojí nado mnou žiadny šéf. Vždy som chcela zarábať sama na seba a som rada, že sa mi to tak ľahko splnilo. Teraz už nemám žiadne pochybnosti, že je to špičkový biznis, vďaka ktorému si dokážem plniť sny.

Rada pomôžem aj iným. Takže ak chceš niečo veľké, snívaj vo veľkom a neváhaj ma kontaktovať! 😊

5/5 - (1 vote)
online praca a cesta k nej

    Kontaktný formulár

    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme