Eventy, ktoré ťa naučia zarábať z domu
Využi svoju príležitosť, zarábaj online a presvedč sa na našich eventoch, že práca online je pre každého.

Event, ktorý ťa naučí zarábať z domu!

Cítiš nespokojnosť so svojím postavením a chceš sa posunúť vyššie? Túžiš zarábať z domu, zarábať online a získať časovú a finančnú slobodu? Čakáš na svoju životnú príležitosť, no máš pocit, že ešte neprišla? Tak to máme pre teba skvelú správu – tá príležitosť je tu!

BE Unstoppable World Tour 2021 – zarábať z domu!

Už 24. októbra sa v Bratislave uskutoční svetové tour BE Unstoppable, kde sa pod jednou strechou stretnú tí najúspešnejší network marketing lídri nielen Európy, ale celého sveta! Zakladatelia spoločnosti BE každému, kto chce zarábať z domu prezradia ako na to, posunú ti svoje schopnosti, vedomosti a skúsenosti, motivujú ťa a nasmerujú správnou cestou, vďaka ktorej získaš príťažlivý príjem.

Práca z domu a všetko o nej!

Počas jedného úžasného dňa sa stretnú stovky nádejných a cieľavedomých ľudí s lídrami, ktorí na začiatku svojej cesty boli presne rovnakí. Teraz však zarábajú mesačne státisíce či dokonca milióny a rozhodli sa, že sa o svoje know-how podelia. Vypočuť si môžeš mená ako Monir (zakladateľ spoločnosti), Rey, Louis, Allan (jeden z najlepšie zarábajúcich networkérov na svete) a mnoho iných. Predstavia ti nekonečné možnosti prečo zarábať z domu , ako zarábať z domu, spoznáš mnoho motivovaných ľudí a pocítiš nezabudnuteľnú energiu, z ktorej budeš môcť čerpať a ktorá ťa bude posúvať ďalej.

Zarezervuj si svoj termín a nauč sa zarábať online! – a nauč sa zarábať z domu aj Ty!

Ak chceš aj ty posunúť svoj život vyššie a zažiť to, po čom naozaj túžiť, pridaj sa k nám! BE Unstoppable World Tour 2021 je jedinečnou príležitosťou pre teba a tvojich blízkych. Stačí iba vyplniť formulár nižšie a zarezervovať si miesta, ktoré sa expresne rýchlo míňajú. Cena lístka je 10€. Pokiaľ presvedčíš  svojich priateľov a predstavíš im túto možnosť, tvoj vstup bude zadarmo! Ako motiváciu ti ukážeme video, ktoré ťa presvedčí v prípade, že ešte stále váhaš.

BE Unstoppable event zarábať z domu
BE Unstoppable World Tour 2021 – zarábať z domu!

Základné informácie

Nedeľa 24.10. o 16.00 v Hoteli Sheraton v BA – iba očkovaní

Vidíme sa na Evente – Hotel Sheraton, 24.10.2021 o 16:00

Detailné informácie nájdeš aj na tomto event portále.