Portfólio – Peter Kulka

Ja presne viem ako zarábať z domu aj počas korony.

Milujem kávu a ľudí. Som ukecaný (niekedy na nezastavenie), skoro vždy usmiaty, ubrblaný, ufrflaný. Mám rád beh, hokejbal, cvičenie s vlastnou váhou, cestovanie, turistiku a čítanie literatúry od úspešných ľudí.

Po ukončení štúdia v odbore Podnikanie v remeslách a službách som žil rok v UK v meste Leeds. Spoznával som ľudí, iné kultúry, zdokonaľoval som sa v anglickom jazyku a pracoval. Jednoducho som naberal nové skúsenosti.

Moja cesta k úspechu s prácou na doma

Po návrate z UK som sa zamestnal ako čašník v Bratislave. Ako čašník som pracoval dlhé roky, čo nakoniec viedlo k tomu, že som si otvoril vlastnú reštauráciu, ktorú som mal v prenájme. Bola to malá, útulná pizzeria, ktorú som po čase a istých nezhodách s prenajímateľom musel zatvoriť. Opäť som sa zamestnal ako čašník. Bohužiaľ, cez koronu sme dostali všetci výpovede, a tak som hľadal nové možnosti uplatnenia. V 40 rokoch mi už bolo jasné, že čašníka dlho robiť nemôžem, a tak som začal hľadať nové možnosti. Sedel som doma a obzeral som sa po práci, ktorá by sa dala vykonávať z domu. Jedného dňa som na takú narazil vďaka networkingu.

Práca na doma aj napriek korone

Je to zaujímavá práca, kde mám možnosť pracovať s ľuďmi a zdokonaľovať svoju osobnosť. Posúvam sa každým dňom krok po kroku. Som večný optimista a preto si myslím, že právo na úspech má každý. Nezáleží na tom, čo robíš, odkiaľ si prišiel, čo si už v živote dosiahol, ale na tom, ako sa k životu postavíš. Ak sa chceš posunúť ďalej a napredovať a ak chceš zmenu alebo len nechceš prestáť celý život na jednom mieste, tak sa nás opýtaj a my ťa nasmerujeme k osobnému rozvoju a k lepšiemu zárobku.

4.2/5 - (5 votes)

    Kontaktný formulár


    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme