Portfólio – Monika Horvátová

Môj príbeh ako sa dá vybudovať práca online pre mamičky na materskej!

Ahojte!

Volám sa Monika Horvátová, mám 28 rokov a som mamina dvoch malých šidiel (dcérka 5r., synček 3r.).

Moja cesta za prácou online

Po strednej škole som rýchlo vhupla do pracovného kolobehu ako operátor výroby, keďže s partnerom sme sa chystali osamostatniť a presťahovať do domu. V štúdiu som chcela naďalej pokračovať, a preto som sa prihlásila na vysokú školu formou externého štúdia – odbor marketing. Po druhom semestri som to však vzdala a hľadala milión výhovoriek, prečo sa to nedá a prečo to nezvládnem. Dnes viem, že jediná cesta k úspechu je nezastať na jednom mieste a neustále sa vzdelávať, či v odbornej alebo osobnostnej sfére.

Po dvoch rokoch pracovného pomeru som išla s prvou dcérkou na materskú dovolenku, na ktorej som dodnes s druhým synčekom. Počas materskej dovolenky som mala potrebu sa nejako realizovať a keďže som vždy milovala tvoriť , uchvátilo ma háčkovanie. Ale uživiť sa handmade výrobou – to vyžaduje nesmierne veľa času za malú plácu.

Zarábať z domu je to najlepšie

O tejto príležitosti som počula už dávnejšie ale zahodila som ju za seba. Určite to bola chyba a mala som sa jej chytiť hneď, no každého čas je niekedy inokedy a môj nastal práve teraz!

Ako mamička na materskej po 6 rokoch doma som mala veľké obavy, čo bude so mnou a kde si nájdem prácu, keďže som nemala žiadne extra znalosti alebo schopnosti. Vedela som, že do fabriky za pás na 2-3 zmeny nechcem ísť, že chcem mať viac času na deti, byť im k dispozícií, ukladať ich večer do postele a takisto mať čas na manžela, svoje koníčky a užívať si život plnými dúškami, nie len prežívať.

Do tejto spoločnosti som vstupovala s obavami, ale tie pominuli hneď ako som spoznala tím, v ktorom som. Som súčasťou úžasného tímu plného skvelých ľudí, ktorí vždy poradia, podporia a nasmerujú človeka.

Táto spoločnosť okrem finančného rastu ponúka aj rast osobnostný a naozaj komunitu úžasných a inšpiratívnych ľudí.

Pracuj online aj ty

Každý človek, ktorý vstúpi do našej spoločnosti, má prichystané všetko k tomu, aby uspel. Je to už na každom jednotlivcovi ako sa k tomu postaví a či bude makať na sebe a svojich cieľoch. Nepotrebuje extra zručnosti – všetko potrebne sa naučí u nás.

Ak si náhodou tiež mamička na materskej a máš pocit, že nič nevieš, to vôbec nevadí! U nás máš dvere otvorené a všetky potrebné veci sa naučíš. Potrebuješ len odhodlanie, chuť na sebe pracovať a nezastavovať za cestou za svojimi snami.

Ponúkam ti časovú flexibilitu, ktorá je pri deťoch to najcennejšie a taktiež finančnú istotu. Ja a aj celý tím ti veľmi radi pomôžeme na tvojej ceste k vysnenému životu.

Ak máš chuť na zmenu a chceš niečo dokázať, neváhaj ma kontaktovať. Budem tu pre teba! 😊

4.8/5 - (5 votes)
práca online pre mamičky na materskej

    Kontaktný formulár


    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme