Portfólio – Rastislav Paško

Ahojte

Volám sa Rastislav Paško. Mám 35 rokov a pochádzam z Košíc.

Veľmi rád cestujem, mám rad prírodu, prechádzky, šport – futbal, hokej, vo voľnom čase behám, bicyklujem a korčuľujem.

Vyštudoval som strednú školu s odborom hutníctvo. Lenže nakoľko ma to nepochytilo, v tejto oblasti som sa neplánoval nikdy zamestnať. Po škole som teda začal pracovať v donáškovej službe, pretože šoférovanie ma veľmi bavilo. Najprv som si myslel, že to bude len dočasné zamestnanie, ale nakoniec som v tomto fachu vydržal 12 rokov.

Práca z domu alebo klasická práca?

V určitom bode sa to nejako vo mne zlomilo, že už nechcem mať s touto prácou nič spoločné, a preto som rozmýšľal, že si otvorím vlastnú pizzeriu alebo podobnú prevádzku v gastronómii. Ale keďže to bolo náročné po každej stránke, tak som pomaličky od toho upúšťal a nakoniec som si povedal, že do toho nepôjdem. Ale v roku 2018 prišiel do nášho mesta nový štýl taxislužby, ktorý funguje na základe aplikácii, tak toto bola pre mňa výzva, nakoľko ten pracovný čas som si vytváral ja sám.

Poď so mnou zarábať online!

V polovičke roka 2021 som sa dozvedel o skvelej možnosti zarábania z domu, tak aj vďaka mojej priateľke, ktorá s tým už začala skôr pracovať, som sa rozhodol, že vstúpim do tejto spoločnosti aj ja, pretože vidím v tom potenciál, budúcnosť a jednoduché zarábanie.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať a veľmi rád Vám pomôžem finančne aj kariérne rásť.

Rate this portfolio
Práca online Rastislav Pasko

    Kontaktný formulár

    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme