Portfólio – Eva Hevešiová

Naučila som sa že zarábať z domu môžu aj mamičky na materskej.

Ahojte, volám sa Eva Hevešiová, mám 30 rokov a pochádzam z malej dedinky južného Slovenska. Som šťastná mamička na materskej dovolenke s mojou 1,5 ročnou dcérkou.

Moja cesta k úspechu

Moje prvé pracovné možnosti sa naskytli popri magisterskom štúdiu, kedy som začala pracovať ako fyzioterapeutka v domove pre seniorov. Po úspešnom ukončení druhého stupňa vysokoškolského štúdia sme sa rozhodli s priateľom podnikať. Chodili sme po celom Slovensku a predávali na jarmokoch a rôznych kultúrnych podujatiach  podplamenník. Po veľkom sklamaní zo zárobkov na Slovensku som sa premiestnila do susedného Rakúska, kde som sa zamestnala ako fyzioterapeutka. V Rakúsku je fajn, ale domov je domov! Keďže si materskú dovolenku užívam s rodinou doma na Slovensku, aj po nej by som chcela ostať v rodnej krajine a mať podobný príjem ako bol v zahraničí.

Odteraz zarábam z domu popri materskej

O tejto spoločnosti som počula v januári 2020, keďže dcérka mala iba 2 mesiace, nedala som tomu šancu a bola to veľká chyba. Po pár mesiacoch mi mesačný príspevok od štátu nestačil a začala som sa venovať katalógovému predaju produktov a MLM systému, s ktorým som sa po ročnej usilovnej práci a investovaného času nedostala na pozíciu zárobku a zisk som mala iba z predaných produktov.

Začiatky k práci z domu

V apríli tohto roku 2021 som si ako magnet znovu pritiahla túto skvelú príležitosť, možnosť dobrého zárobku v spoločnosti BE. a tentokrát som ju ihneď prijala a zaregistrovala sa! Som veľmi šťastná, že mám prístup k perfektne vypracovaným študijným materiálom, ktoré mám nepretržite k dispozícii, posúvajú ma dopredu a robia časovo aj finančne nezávislou. V tíme je veľa úspešných ľudí a najlepšie na tom je to, že aj keď každý z nás je iný, sme všetci ako jeden, dodávame si pozitívnu energiu, pomáhame si, podporujeme sa, spolu sa zlepšujeme a rastieme. Ako sa hovorí: „V tíme je sila!“. Je to neskutočne veľká príležitosť pre nás všetkých, aby sme si mohli splniť sny, aby sme boli manažérmi svojho vlastného času a života! Som nesmierne spokojná a vďačná za túto príležitosť, pretože som sa začala osobnostne rozvíjať, začala som viac čítať a moje myslenie je teraz úplne inde ako to bolo predtým.  Vďaka časovej slobode, ktorú táto práca ponúka, sa môžem pokojne venovať svojej dcérke, rodine, koníčkom a neprichádzam o životné okamihy.

Odporúčanie ako aj ty dokážeš zarábať popri materskej

Jednoznačne odporúčam túto príležitosť aj vám, ak chcete svoje sny premeniť do reálneho sveta a žiť život, ktorý ste vždy chceli žiť. Stačí len chcieť , veriť si, ale hlavne aj pracovať , vytrvať a výsledky už prídu. Budem vám pomáhať a ukážem vám cestu, ktorá skutočne vedie k šťastnému životu.

Ak ste mamičky tiež na materskej ako ja, študenti alebo vás môj príbeh oslovil, pokojne sa mi ozvite a veľmi rada vám zodpoviem vaše otázky. Neváhajte ma kontaktovať čím skôr. Teším sa na spoluprácu s vami !

S pozdravom Evka

„Tvoja budúcnosť sa začína dnes, nie zajtra.“ ― pápež Ján Pavol II

3.2/5 - (4 votes)
Eva Hevešiová s tabletom v ruke - zarábať z domu môžu aj mamičky na materskej

    Kontaktný formulár

    Ochrana údajov

    Kolegovia v tíme